• Hoofdsponsors SC Veluwezoom
  • Veluwezoom 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Verhaar, CorOverige stafTeammanager
    Verhaar.kemperman, TrudieTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 mrt. 10:30Veluwezoom 4 - Eldenia 10Sportpark De Pinkenberg
    15 mrt. 10:00Eendracht Arnhem 3 - Veluwezoom 4Sportpark Over het Lange Water
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 feb.VDZ 5 - Veluwezoom 43 - 4
  • Poulestanden Veluwezoom 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia 1013100369234630
    2MASV 71291242222028
    3SV Gelders Eiland 21190251114027
    4Eendracht Arnhem 31290360273327
    5Veluwezoom 4128043736124
    6RKHVV 8116143230219
    7SML 5135173037-716
    8RKSV Driel 4125073332115
    9DVV 8123182442-1810
    10v.v. Dieren 4122191939-207
    11VDZ 51321102164-437
    12OVC '85 21320112479-556

    Poulestanden Veluwezoom 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 1032108267
    2Sc Westervoort 432019546
    3Veluwezoom 431116604
    4Eendracht Arnhem 23003414-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bijsterveld, AlexTeamspeler
    Broekhuizen, Roy vanTeamspeler
    Eijkhout, GlennTeamspeler
    Epskamp, PepijnTeamspeler
    Grotenhuis, JeroenTeamspeler
    Hol, PatrickTeamspeler
    Imming, RobertTeamspeler
    Jansen, AlexTeamspeler
    Jansen, RichardTeamspeler
    Kemperman, PeterTeamspeler
    Wassink, MichaelTeamspeler
    Zweers, JeffreyTeamspeler
rfwbs-sliderfwbs-slide