• Hoofdsponsors SC Veluwezoom
  • Veluwezoom 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Verhaar, CorOverige stafTeammanager
    Verhaar.kemperman, TrudieTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 09:30SV Gelders Eiland 2 - Veluwezoom 4Toon van Uden Sportpark (Aerdt)
    9 feb. 10:30Veluwezoom 4 - RKHVV 8Sportpark De Pinkenberg
    16 feb. 11:00VDZ 5 - Veluwezoom 4Sportpark 't Cranevelt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.MASV 7 - Veluwezoom 47 - 2
  • Poulestanden Veluwezoom 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eendracht Arnhem 31080255203524
    2MASV 71071232201222
    3SV Gelders Eiland 297023692721
    4Eldenia 101070346202621
    5Veluwezoom 4117043333021
    6RKHVV 8105142828016
    7RKSV Driel 4105053123815
    8SML 5103161929-1010
    9DVV 8113172338-1510
    10VDZ 592161339-267
    11v.v. Dieren 4112181733-167
    12OVC '85 2112092162-416

    Poulestanden Veluwezoom 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 1032108267
    2Sc Westervoort 432019546
    3Veluwezoom 431116604
    4Eendracht Arnhem 23003414-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bijsterveld, AlexTeamspeler
    Broekhuizen, Roy vanTeamspeler
    Eijkhout, GlennTeamspeler
    Epskamp, PepijnTeamspeler
    Grotenhuis, JeroenTeamspeler
    Hol, PatrickTeamspeler
    Imming, RobertTeamspeler
    Jansen, AlexTeamspeler
    Jansen, RichardTeamspeler
    Kemperman, PeterTeamspeler
    Wassink, MichaelTeamspeler
    Zweers, JeffreyTeamspeler
rfwbs-sliderfwbs-slide