• Hoofdsponsors SC Veluwezoom
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdTechnische staf
    Beukering, Jhon vanTechnische stafTrainer/coach
    Braak, Joop teOverige stafTeammanager
    Zanten, Marco vanOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 14:00Veluwezoom - Sc WestervoortSportpark De Pinkenberg
    11 okt. 14:00SV Basteom - VeluwezoomSportpark Het Hooge Wessel
    18 okt. 14:00Veluwezoom - SC DoesburgSportpark De Pinkenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Veluwezoom - Sprinkhanen4 - 1
    13 sep.SDZZ - Veluwezoom1 - 3
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Jonge Kracht11001001003
    2Groessen1100112903
    3SV Basteom110051403
    4Veluwezoom110041303
    5Sc Westervoort110030303
    6SC Doesburg110021103
    7Angerlo Vooruit000000000
    8Arnhemia000000000
    9Loo100112-100
    10Sprinkhanen100114-300
    11GSV '38100103-300
    12sv Loil100115-400
    13RVW1001211-900
    14Elsweide1001010-1000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beukering, Jhon vanTeamspeler
    Donderwinkel, PascalTeamspeler
    Eeltink, QuincyTeamspeler
    Hieltjes, MikeTeamspeler
    Kok, SanderTeamspeler
    Reick, DannyTeamspeler
    Scharrenberg, JeffreyTeamspeler
    Ubbergen, AndjemoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Veluwezoom

    VS

    Sc Westervoort

    04 oktober 202014:00 uur
    Sportpark De Pinkenberg veld 3-hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Veluwezoom

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-slide